OFİS - BÜRO - İŞYERİ TAŞIMACILIĞI

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.
Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.
Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.

 

BANKA - FUAR - FABRİKA NAKLİYESİ

Avrupa'dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra kurumun çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. ZORLU kurum taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir taşımacılık sunmayı hedefler.Kurum taşımacılığında ilk etapta Kurumun ofis bölümü özel ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra Kurumun çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise ZORLU NAKLİYAT liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır

 

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

ZORLU Nakliyat İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye'de askılı tekstil taşımacılığı yapmaktadır. Askılı elbiselerin yeni adreslerine taşınma işlemlerinde özel tasarlanmış kapalı kasa araçlarımız ile yapmaktayız. İsterseniz asansörlü araçlarımız ile taşıma sıkıntısından kurtarmak için kullanabilirsiniz. Askılı elbiselerin yüksek katlardan taşınma sıkıntısı ortadan kalkmış olur. Liftli taşıma araçlarımız sayesinde 2 tona kadar yükü kolaylıkla araç içerisine yükleme işlemi sağlanmaktadır. Ütülü ve dikkatli sevk edilmesi istenen tüm tekstil taşımacılığında kullanılır ürünlerinde kullanılır. Oluklu mukavva kutunun iki dar tarafına konan plastik aparat ile hem ütüsü bozulmadan dik olarak hem de birbiri ile temas etmeden sevk edilir. Askılı tekstil elbiselerine uygun boyutlarda kolilerimiz mevcuttur.